درباره شرکت :

گروه مان هنر فعالیت خود را در سال ۱۳۸۲ در زمینه طراحی و دکوراسیون داخلی علی الخصوص سقف کاذب و با بهره گیری از کادر مجرب، تحصیل کرده و آموزش دیده شروع نمود. افتخار می کنیم تاکنون در خدمت رسانی به شما عزیزان با یاری خداوند متعال و کوشش بی دریغ این گروه موفق بوده ایم.

گروه مان هنر از ابتدا بصورت تخصصی بر روی انواع متریال از قبیل سیستم های ساخت و ساز خشک (کناف) – انواع سقف های مشبک، p.v.c , آلومینیوم- پلکسی گلس (طلق)- پلی کربنات (سایبان جهت فضاهای باز) انواع دیوار پوش و کفپوش , انواع مهتابی و LED جهت نورپردازی سقفهای کاذب که سالهاست در حرفه ی طراحی و دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرند فعالیت نموده است.

قیمت مناسب و مقرون به صرفه بودن این نوع متریال از یک طرف و استحکام و دوام در کنار وزن سبک از طرف دیگر از جمله دلایلی هستند که گروه مان هنر را بر آن داشته تا در این سالها نسبت به واردات، تولید و فروش این محصولات بصورت حرفه ای فعالیت نماید.

بیشترین و بهترین تبلیغ ما، قیمت مناسب، کیفیت مطلوب و جلب رضایت مشتری است که باعث معرفی ما از طرف شما به دیگران می شود.

گروه مان هنر با کسب گواهینامه های بین المللی در جهت نصب و بهره گیری از نیروهای کار آزموده و فنی برای اجرای صحیح و اصولی در هر متراژ آماده است. در انتها از شما مشتریان عزیز و ارجمند خواستاریم قبل از هر گونه اقدام با مشاورین خود در این گروه تماس حاصل فرمایید.